Western Union

 WU
 

Bank Spółdzielczy w Łańcucie udostępnia swoim Klientom możliwość łatwego, szybkiego i bezpiecznego dokonywania przekazów międzynarodowych oraz krajowych za pośrednictwem Western Union.

NIEZAWODNOŚĆ
Western Union oferuje swoim Klientom międzynarodowe przekazy pieniężne od ponad 130 lat. Dzięki numerowi kontrolnemu każdy przekaz jest monitorowany, co gwarantuje, że pieniądze są wypłacane szybko i wyłącznie osobie upoważnionej.

SZYBKOŚĆ
Pieniądze można odebrać już po kilku minutach od chwili ich wysłania. Western Union, dzieki wykorzystaniu najnowszych technologii oraz globalnej sieci komputerowej, zapewnia natychmiastowe przekazy pomiędzy ponad 200 krajami i terytoriami na całym świecie.

WYGODA
Wysyłający i odbierający mogą korzystać z ponad 275 000 punktów Western Union na całym świecie: w bankach, placówkach pocztowych, dużych sklepach spożywczych, na stacjach kolejowych, lotniskach oraz w innych miejscach. Posiadanie rachunku bankowego nie jest wymagane.

WYBIERANIE PIENIĘDZY
Po otrzymaniu powiadomienia od Nadawcy o dokonaniu przekazu w sieci Western Union należy zgłosić się do Banku Spółdzielczego w Łańcucie lub do jakiejkolwiek innej agencji Western Union, z dowodem tożsamości w celu odebrania pieniędzy.


Informacje niezbędne do realizacji przekazu to:
- numer kontrolny przekazu (MTCN)
- kraj, z którego pieniądze zostały wysłane
- imię i nazwisko nadawcy
- spodziewana kwota przekazu.


Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów