Zamów terminal za 0 zł i nie trać klientów, którzy chcą płacić kartą!Akceptuj karty już dziś!

Terminale płatnicze Planet Pay obsługują nowoczesne i szybkie płatności zbliżeniowe, akceptują wszystkie rodzaje kart płatniczych Visa, Mastercard, transakcje wykonane przy użyciu smartphone'a: GPay i Apple Pay oraz posiadają wymagane certyfikaty bezpieczeństwa.


Brak ukrytych kosztów!

  • Bezpłatna instalacja - Dla Państwa komfortu oferujemy jeden z najkrótszych czasów instalacji na rynku, nawet w 24h od daty otrzymania podpisanej umowy. W trybie standardowym, terminal płatniczy instalujemy w 48h od daty otrzymania podpisanej Umowy.
  • Wsparcie serwisowe - Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest dla Państwa zapewnienie ciągłości działania terminala. Gwarantujemy serwis terminali w 48h roboczych od chwili zarejestrowania zgłoszenia. W przypadku braku możliwości usunięcia awarii urządzenia w sposób zdalny, następuje wymiana terminala w ciągu 48h roboczych od momentu zgłoszenia.
  • Bezpłatne szkolenie - W celu utrzymania jak najwyższego poziomu usług, gwarantujemy bezpłatne pierwsze szkolenie Państwa personelu z obsługi terminala płatniczego w lokalizacjach w których zainstalowane będą urządzenia.
Copyright © Bank Spółdzielczy w Łańcucie

strony internetowe rzeszów